نشر الکترونیکی

۱۹مرداد

نشر الکترونیکی

انتشارات شریف یار علاوه بر نسخه های چاپی، نسخه های الکترونیکی کتابهای انتشار یافته توسط این انتشارات را به صورت آنلاین در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. نشر الکترونیکی علاوه بر اینکه هزینه پایین تری نسبت به نشر چاپی دارد این امکان را به علاقه مندان می دهد تا بدون محدودیت زمانی کتابهای الکترونیکی را خریداری نمایند. استفاده از شبکه های اجتماعی و وب سایت های تخصصی جهت فروش نسخه های الکترونیکی کتابها از قابلیت هایی است که انتشارات شریف یار برای علاقه مندان در نظر گرفته است. در صورتی که شما علاقه مند چاپ کتابتان بصورت صرفا الکترونیکی نیز باشید انتشارات شریف یار با مشارکت چند ناشر داخلی و خارجی این امکان را برای شما فراهم می آورند تا علاوه بر نیاز به سرمایه گذاری اندک، امکان فروش کتابتان برای شما مهیا گردد.

 

 

جهت سفارش مشاوره در نگارش و یا چاپ کتاب، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع کتاب

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش کتاب در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.کليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396