خدمات ویراستاری

۱۹مرداد

خدمات ویراستاری

با توجه به حجم بالای تالیفات در کشور، لزوم ویراستاری حرفه ای و علمی این آثار انتشارات شریف یار را بر آن داشت تا با تشکیل تیم ویراستاران مجرب در این زمینه خدمات شایسته ای را به مولفین گرامی اراوه دهد. تیم ویراستاران مجرب انتشارات شریف یار ضمن ویرایش ساختاری و محتوایی کتابها، با همکاری متخصصین مجموعه ویراستاری علمی کتابهای تخصصی را نیز انجام می دهند. ویراستاران انتشارات شریف یار با در نظر گرفتن استانداردهای بین المللی و تجارب ویراستاران کشور سعی می نمایند تا بالاترین کیفیت را در ویرایش کتابهای علمی ارائه دهند. علاوه بر این، تمامی کتابهایی که توسط مولفین به انتشارات شریف یار جهت چاپ و نشر واگذار می گردد پس از تایید در شورای نشر به صورت دقیق ویراستاری خواهند شد. بدین منظور از سوی شورای نشر انتشارات یک ویراستار به عنوان مدیر ویراستاری انتخاب می گردد که پیگیری کلیه امور چاپ و نشر با نظارت ایشان صورت خواهد پذیرفت.

 

 

جهت سفارش مشاوره در نگارش و یا چاپ کتاب، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع کتاب

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش کتاب در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.کليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396