خدمات چاپ کتاب

۱۹مرداد

خدمات چاپ کتاب

انتشارات شریف یار با همکاری موسسه شریف یار طیف وسیعی از خدمات را به علاقه مندان ارائه می دهد. در صورتیکه تمایل به تدوین یک کتاب از پایان نامه تان را دارید با کمک متخصصین ما این امکان برای شما فراهم است. همچنین متخصصین ما به شما در زمینه تصحیح و ویرایش علمی کتابها می توانند یاری رسانند. علاوه بر این در زمینه نگارش یا ترجمه کتابهای تخصصی نیز می توانید از متخصصین و محققین انتشارات شریف یار مشاوره های کاملا تخصصی دریافت نمایید. در موارد خاص و در صورت تایید شورای نشر مجموعه نگارش و یا ترجمه کتابهای تخصصی با همکاری و همیاری متخصصین و مولفین انتشارات شریف یار امکان پذیر خواهد بود.نشر الکترونیکی، چاپ و نشر کتابهای چند مولفی (اشتراکی ) و خدمات ویراستاری نیز از سایر خدماتی است که این انتشارات به علاقه مندان ارائه می نماید.

 

 

دپارتمان کتاب:

 

 

جهت سفارش مشاوره در نگارش و یا چاپ کتاب، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع کتاب

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش کتاب در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.کليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396