خدمات ویژه

۱۹مرداد

خدمات ویژه

تمامی محققین و مولفینی که کتابهای ارزشمند خود را توسط انتشارات شریف یار به چاپ می رسانند و در واقع انتشارات شریف یار را شریک نشر آثار خود می دانند این امکان را دارند تا از مزایای ویژه ای همچون تخفیفات ویژه، ویراستاری حرفه ای، ویرایش علمی، بهره گیری از خدمات علمی و تخصصی اساتید و محققین و امکان مشاوره با آنها، بن تخفیف جهت خریداری کتابهای انتشارات شریف یار و …. بهره مند گردند. همانطور که با مطالعه دقیق وب سایت شریف یار می توان پی برد، این موسسه گسترده وسیعی از خدمات همچون خدمات ترجمه، چاپ و نشر مقالات در ژورنالهای ISI، انجام پروژه های پژوهشی در سطوح مختلف، انجام پروژه های نرم افزاری و همچنین خدمات مربوط به آموزش تخصصی را به علاقه مندان ارائه می نماید. تمامی مولفین انتشارات شریف یار در صورت تمایل به استفاده از این خدمات از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهند بود.

 

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در نگارش و یا چاپ کتاب، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع کتاب

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش کتاب در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.کليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396