نشر کتاب های تخصصی

۱۹مرداد

نشر کتاب های تخصصی

با توجه به تالیف سالانه چندین هزار عنوان کتاب علمی در موضوعات بسیار تخصصی توسط انتشارات معتبری همچون Elsevier ، John Wiley ، Springer و … متاسفانه تعداد بسیار محدودی از این کتاب ها به زبان فارسی برگردان می شوند. بخش چاپ و نشر موسسه شریف یار با همکاری بخش ترجمه این موسسه کارگروهی را ایجاد نموده اند تا به مولفین و محققین علاقه مند به ترجمه کتاب های تخصصی علمی یاری رسانند و کتاب های روز جهانی را به زبان فارسی برگردان نمایند تا در دسترس تمامی محققین و پژوهشگران داخل کشور قرارگیرند. خدمات موسسه شریف یار در حوزه ترجمه کتاب شامل انتخاب موضوع، بررسی کتاب های جدید در آن حوزه و خریداری کتاب های منتخب، تشکیل شورای راهبردی ترجمه و همکاری در ترجمه ، تصحیح و ویراستاری آن کتاب ها می باشد.

 

 

دپارتمان کتاب:

 

 

جهت سفارش مشاوره در نگارش و یا چاپ کتاب، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع کتاب

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش کتاب در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.کليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396