شیوه نامه نگارش کتاب

۱۹مرداد

شیوه نامه نگارش کتاب

کلیه کتابهای منتشر شده توسط انتشارات شریف یار می بایست از دستورالعمل واحدی استفاده نمایند لذا به نویسندگان و مولفین پیشنهاد می گردد از ابتدای نگارش کتاب، اصول این شیوه نامه را در آثار خود به طور کامل رعایت نمایند. در این شیوه نامه به مواردی همچون فونت و اندازه کلمات در قسمتهای مختلف کتاب، تنظیمات صفحات در نرم افزار word، قسمتهای مختلف کتاب به همراه توضیحات هر قسمت پرداخته شده است. همچنین با استفاده از این شیوه نامه شما به اطلاعاتی راجع به نحوه آماده سازی فایل فصلهای کتاب و اشکال و جداول دست خواهید یافت. شیوه نامه نگارش کتاب انتشارات شریف یار جهت هماهنگ سازی و یکسان سازی کتابهای نگارش شده تهیه و تنظیم شده است. قابل ذکر است این شیوه نامه بر اساس استانداردهای بین المللی کتابهای علمی آماده شده است و به مولفین گرامی این امکان را می دهد تا از ابتدای نگارش کتاب خود با رعایت این شاخصه ها بر سطح کیفی کتاب خود بیافزایند و از انجام دوباره اصلاحات و ویرایشهای ساختاری کتاب خود بکاهند.

 

شیوه نامه نگارش کتاب

 

 

جهت سفارش مشاوره در نگارش و یا چاپ کتاب، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع کتاب

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش کتاب در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.کليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396